Imenovani članovi biračkih odbora za Lokalne izbore 202009.10.2020.

U biračke odbore i mobilne timove imenovane osobe koje su predložili politički subjekti

Općinsko izborno povjerenstvo Orašje donijelo je Rješenje o imenovanju članova biračkih odbora i mobilnih timova u osnovnoj izbornoj jedinci 022A Orašje za provedbu Lokalnih izbora u BiH koji će biti održani 15.11.2020. godine.

U biračke odbore i mobilne timove imenovane su osobe koje su predložili politički subjekti prema pozicijama koje su dobili temeljem rezultata ždrijeba i omjera zastupljenosti kojeg je utvrdilo Središnje izborno povjerenstvo BiH, a koji ispunjavaju propisane uvjete. Na pozicije u biračkim odborima za koje politički subjekti nisu dostavili prijedloge odnosno za koje su prijedlozi odbijeni,imenovane su osobe od strane Općinskog izbornog povjerenstva Orašje, iz evidencije osoba koje su bili članovi i zamjenici članovi biračkih odbora u izborima održanim ranijih godina.

Rješenje preuzmite OVDJE.

Marijan Oršolić

Orašje

Općina Jablanica se priključila "Inicijativi za zeleniju i održivu budućnost"