Ured načelnika: Upriličen svečani prijem za Kakanjku Melihu Šehić, studenticu 6. godine Medicinskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu i hafizu Kur'ana29.10.2020.

Meliha je izvrstan student sa sjajnim prosjekom ocjena i u svim aktivnostima kojima se bavi postiže izvrsne rezultate.

U uredu načelnika Općine Kakanj Aldina Šljive danas je upriličen svečani prijem za našu mladu i uspješnu sugrađanku Melihu Šehić, studenticu 6. godine Medicinskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu i hafizu Kur'ana.

Hifz je završila za godinu dana, pred muhaffizom hfz. Sadrudin Išerićem. Pred Komisijom za hifz Rijaseta IZ-e u BiH posljednje ajete napamet proučila je krajem septembra ove godine i tako stekla časno zvanje hafize Kur'ana Časnog.

Našoj uspješnoj sugrađanki načelnik Šljivo je uputio čestitku za izvrsne rezultate koje je postigla, a Općina Kakanj će Melihi Šehić dodijeliti i nagradu u iznosu od 1.000 KM.

Mirnes Bajtaraveć

Kakanj

U četvrtak druga vanredna sjednica Općinskog vijeća Centar

TV prilog povodom Dana državnosti

Gradsko vijeće Zenica u četvrtak razmatra 12 tačaka dnevnog reda

Organizovan prijem za 26 pripravnika

Uskoro realizacija milionskog projekta izgradnje puta Zenica - Babino

Objavljen javni poziv za prijave na konkurs „Čiji je to grad?“

Emisija "Potez"

Gradonačelnik Istanbula İmamoğlu čestitao izbornu pobjedu Hadžibajrića

Grad i javne ustanove Apoteke Zdravlje i Dom zdravlja osigurali 500 COVID-19 Antigen testova

Gradonačelnik Kasumović uručio vaučer u vrijednosti 100.000 KM Udruženju penzionera/umirovljenika Grada Zenica