U TOKU RADOVI NA ASFALTIRANJU PARKING PROSTORA U NASELJU VITKOVIĆI20.10.2020.

Program uređenja grada i prigradskih naselja za 2020. godinu

U sklopu Programa uređenja grada i prigradskih naselja za 2020. godinu koji je usvojilo Gradsko vijeće Grada Goražda, ovih dana intenzivno se radi na uređenju našeg Grada. U okviru pomenutog Programa  izvršeno je asfaltiranje određenih ulica i parking prostora, a danas su počeli i radovi na asfaltiranju parking prostora u naselju Vitkovići.

Nosioc radova je goraždanska firma Goraždeputevi d.d., a ovim projektom nakon što su prethodno postavljeni ivičnjaci i uređen prostor, planirano je asfaltiranje parking prostora čija je ukupna vrijednost 49.761,40 KM.

I u narednim danima nastavljaju se aktivnosti i projekti u sklopu Programa uređenja grada i prigradskih naselja za 2020. godinu i Programa uređenja puteva i putnih komunikacija na području grada Goražda za 2020. godinu i kojima će naš grad dobiti mnogo ljepši i urbaniji izgled.

Ernest Imamović

Goražde

Završena adaptacija i opremanje prostora Centra za komunalne usluge i u Novom Gradu

Uskoro završetak sanacije pristupne staze i stepeništa u Ulici Nusreta Fazlibegovića

Stanovnici Ulice Maria Mikulića dobili obnovljeno stepenište i pristupnu pješačku stazu

Saradnja mještana i Grada Visoko: Izgrađeno dječije igralište u naselju Bradve

Saniran makadamski pristupni put Močila kod br. 77

Deset dana preostalo do kraja roka za prijavljivanje na likovni konkurs „Čiji je to grad?“

Stabilnije vremenske prilike pogoduju zamjeni instalacija iz tri pravca

Prvi slučaj reinfekcije COVID 19

Općina Ilidža raspisala konkurs za stipendiranje talentovanih učenika i studenata

Epideemiološka situacija u Brezi