Lista kandidata koji ispunjavaju i kandidata koji ne ispunjavaju uslove za subvencioniranje kamata za rješavanje stambenog pitanja mladih i refundiranju troškova ishodovanja rješenja o odobrenju izgradnje/urbanističke saglasnosti koja važi kao odobrenje za izgradnju15.12.2020.

Lista kandidata koji ispunjavaju i kandidata koji ne ispunjavaju uslove za subvencioniranje kamata za rješavanje stambenog pitanja mladih.

Javni pozivi i konkursi

Objavljujemo Listu kandidata koji ispunjavaju i kandidata koji ne ispunjavaju uslove za subvencioniranje kamata za rješavanje stambenog  pitanja mladih i refundiranju troškova ishodovanja rješenja o odobrenju izgradnje/ urbanističke saglasnosti koja važi kao odobrenje za izgradnju.

Uslove ispunjavaju kandidati:

Rbr.IME I PREZIMEBODOVA
 Mirzet Kulović32
 Neđad Šehagić32
 Fahrudin Salkanović32
 Emir Bajramović32
 Kenan Bečić29
 Adnan Begović29
 Adnan Škulj29
 Haris Heganović26
 Adnan Kozlo26
 Esad Haračić26
 Ermin Šahinbegović26
 Delila Mujagić26
 Elmedin Arnaut26
 Amila Ćosić16
 Dalila Marušić Čišija16

Kandidati koji ne ispunjavaju uslove:

Rbr.IME I PREZIMENAPOMENA
 Emina Čizmićčlan 2.
 Dalila Ahmetovićčlan 10.
 Amra Veispahićčlan 10.
 Đelila Hardauščlan 5.
 Jasmin Neimarlijačlan 2.
 Edin Gluhićčlan 10.

Kandidati imaju pravo prigovora na listu u roku od osam dana od dana objavljivanja na oglasnoj ploči i web stranici Općine Kakanj. Prigovor se podnosi u pisanoj formi Službi za društvene djelatnosti, boračka pitanja, raseljena lica, izbjeglice i povratnike.

Mirnes Bajtaraveć

Kakanj

Javni pozivi i konkursi

Informacija za zimsko održavanje javnih gradskih ulica, trotoara, lokalnih cesta i nerazvrstanih cesta za period od 15.11.2020. do 15.03.2021. godine