Otvoren javni oglas za zakup poslovnih prostora u Starom Gradu12.04.2021.

Općinski načelnik mr Ibrahim Hadžibajrić, putem nadležne Službe za privredu, objavljuje Javni oglas za dodjelu u zakup 21 poslovnog prostora u najužoj jezgri općine Stari Grad...

Poslovni prostori nalaze se u ulicama: Jaroslava Černija br.1, Kovači br.45, Saliha Hadžihusejnovića Muvekita br.9, Štrosmajerova br.3/I, Mula Mustafe Bašeskije br.63, Gajev trg br.4, Safvet-bega Bašagića br. 71A, Trgovke br.39, Kovači br.10, Ćumurija br. 2, Gajev trg br.4, Trg fra Grge Martića br. 4, Zelenih beretki br.14, Franjevačka br.18, Mula Mustafe Bašeskije br. 14, Ćulhan br. 5, Bravadžiluk br.17, Trgovke br.16, Oprkanj br.10, Ferhadija br.16/III i Safvet- bega Bašagića br.13.

Javni oglas je otvoren osam dana, počevši od danas, 12.04.2021. godine, a detalje o poslovnim prostorima i načinu prijave možete pročitati na linkovima ispod:

Tabelarni prikaz poslovnih prostora koji su na javnom oglasu (lokacija, stepen oštećenja, površina i struktura, početni nivo zakupnine, djelatnost koja se može obavljati, novčani polog), kao i informacije o načinu učešća i ostalo, pogledajte ovdje.

Obrazac za prijavu na Javni oglas za dodjelu u zakup poslovnih prostora (komercijalni oglas) možete pogledati i preuzeti ovdje

Prijavni list možete preuzeti ovdje

Objava javnog oglasa u dnevnim novinama

Ibrahim Hadžibajrić