Konkurs za dodjelu stipendije studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020/2021. godinu04.11.2020.

Prijave na konkurs se zaprimaju dvadeset dana, od 03.11. do 24.11. 2020. godine.

Obavještavamo redovne i samofinansirajuće studente prvog i drugog ciklusa Bolonjskog sistema studiranja na Visokoškolskim ustanovama, da je Ministarstvo za boračka pitanja Zeničko- dobojskog kantona raspisalo Konkurs za dodjelu stipendije studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020/2021. godinu.

Prijave na konkurs se zaprimaju dvadeset dana ( od 03.11. do 24.11. 2020. godine), a obrasci zahtjeva na kojima je navedena potrebna dokumentacija se mogu preuzeti na Šalteru broj l. u Sali Gradske uprave Visoko kao i na web portalu Grada Visoko.

Konkurs za dodjelu stipendija studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020./2021.godinu

OBRAZAC

Mirza Ganić

Visoko

Poziv boračkim udruženjima za dostavu projekata

Registracija vakcinisanja protiv Covid-19 moguća i u mjesnim zajednicama

Javni poziv za učešće u impakt inkubatoru poslovnih ideja

Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu Svetosavske nagrade

Vidović: Dodatna sredstva Vlade Medicinskom fakultetu za opremanje novih prostorija

Vlada KS i EBRD zajedno implementiraju projekte vrijedne 108 miliona eura

Općinski načelnik potpisao Sporazum o saradnji sa Udruženjem poslovnih žena u BiH

Poticaji za poljoprivredu

Gradsko vijeće Zenica u četvrtak razmatra 12 tačaka dnevnog reda

Objavljen javni poziv za prijave na konkurs „Čiji je to grad?“

Otvoren Sajam inovacija i novih tehnologija

Ured načelnika: Upriličen prijem za predsjednika Savjeta Mjesne zajednice Tršće Mustafu Subašića