Novogodišnji multimedijalni performans polaznika „Centra kulture i mladih“15.12.2020.

Novogodišnji multimedijalni performans polaznika „Centra kulture i mladih“

Ovaj novogodišnji multimedijalni performans će biti izveden 23. decembra sa početkom u 18 sati.   Ovom prilikom će se predstaviti polaznici aktivnosti glume, gitare, klavira, bubnjeva, hip-hop plesa, kao i mališani iz hora Princess Krofne.  Ulaz za posjetitelje je besplatan, a ovaj program će biti izveden i kao dar Javne ustanove „Centar kulture i mladih“ sugrađanima povodom obilježavanja 55 godina od osnivanja ove ustanove.

Također je u okviru ove godišnjice planirano odigravanje hit komedije „Bosanski lonac“, a predstava će biti izvedena 26. decembra u 19.30 sati, dok je za kraj godine planiran koncert „Sarajevo Big Band“ (27. decembar u 19.30 sati). Za navedene predstave ulaznice su već rezervisane, koje građani mogu preuzeti u prostorijama Centra kulture i mladih u Ulici Jelića 1.

Ovom prilikom obavještavamo sugrađane da su u toku upisi u škole i kurseve koje realizuje JU „Centar kulture i mladih“: kursevi italijanskog, francuskog i engleskog jezika za djecu i odrasle, kurs računarskih osnova, te škole baleta, gitare, klavira i pjevanja, bubnjeva, crtanja i slikanja za djecu i odrasle, glume, kao i aktivnosti pilatesa.  Više informacija možete potražiti na www.centarkulture.ba, poslati  upit na info@centarkulture.ba ili pozvati na sljedeće brojeve telefona +387 33 23 25 94, +387 33 23 25 95.

Srđan Mandić

Centar

Podjela školske opreme

Radio klubu „Novo Sarajevo-E73ENS“ uručena radioamaterska oprema za komunikaciju