Čestitka za Dan Oružanih snaga BiH - 1.decembar01.12.2020.

Gradonačelnica Amra Babić i predsjedavajući Gradskog vijeća Visoko Bajro Fejzić povodom 1.decembra – Dana Oružanih snaga BiH, uputili su čestitku u kojoj stoji: "U ime gradske administracije, zakon...

"U ime gradske administracije, zakonodavne i izvršne vlasti, te u svoje lično ime upućujemo najiskrenije čestitke povodom 1. decembra - Dana Oružanih snaga Bosne i Hercegovine svim pripadnicima Oružanih snaga, vojnicima, podoficirima, oficirima, generalima i civilnim licima raspoređenim u Oružanim snagama BiH.  Želimo im mnogo sreće i uspjeha u budućem radu koji će doprinijeti miru, sigurnosti i stabilnosti naše domovine i svih njenih građana.

Gradonačelnica Grada Visoko

Amra Babić

Predsjedavajući Gradskog vijeća Visoko

Bajro Fejzić