Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu Svetosavske nagrade10.12.2020.

Grad Trebinje objavio Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu Svetosavske nagrade

Komisija za nagrade i priznanja Skupštine Grada Trebinja uputila je javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu Svetosavske nagrade.

Svoje prijedloge, osim gradonačelnika i odbornika u Skupštini Grada Trebinja, te organa republičke i Gradske uprave, do 23. decembra mogu poslati udruženja građana i građani, kao i pravna lica.

Svetosavska nagrada, povodom Svetog Save školske slave, biće dodijeljena za doprinos kvalitetnom obrazovanju i vaspitanju, unapređenju vaspitno-obrazovne prakse i razvoju naučnih dostignuća u  obrazovanju i vaspitanju u Trebinju.

Za ovu nagradu mogu konkurisati zaposleni u predškolskim ustanovama, osnovnim i srednjim školama, fakultetima, studentskom i đačkom domu.

Ovo je treći put da se u Trebinju raspisuje javni poziv za Svetosavsku nagradu koja će dobitnicima biti uručena povodom praznika prvog srpskog arhiepiskopa i prosvetitelja Svetog Save.

Mirko Ćurić

Trebinje

Nagradni konkurs za najbolje fotografije na temu “Boje mog mjesta”

Otvoren javni oglas za zakup poslovnih prostora u Starom Gradu