Općina Ilidža raspisala konkurs za stipendiranje talentovanih učenika i studenata16.10.2020.

Općina Ilidža objavila je konkurs 15. oktobra za stipendiranje talentovanih učenika u srednjem i studenata u visokoškolskom obrazovanju u školskoj/akademskoj 2020/2021. godini.

Pravo učešća na konkursu imaju učenici i studenti sa područja ove općine koji imaju prosječnu ocjenu 5,0 i primjerno vladanje, te učenici prvih razreda srednje škole koji su od trećeg do devetog razreda imali prosječnu ocjenu 5,0.

Stipendije će dobiti i studenti fakulteta grupacije tehničkih i medicinskih nauka sa prosječnom ocjenom 7,5 i studenti sa ostalih fakulteta sa prosječnom ocjenom 8,0.Visina mjesečne stipendije za učenike iznosi 75,00 KM a za studente stipendije se kreću od 96,00 KM do 120,00 KM u zavisnosti od visine prosjeka. Uz ispunjenu prijavu na Konkurs (obrazac se može preuzeti u Centru za pružanje usluga građanima Općine Ilidža ili na općinskoj web stranici) kandidati trebaju dostaviti i potrebnu dokumentaciju.Rok za podnošenje prijava  je 15 dana od dana objave.

KONKURS ZA STIPENDIRANJE TALENTOVANIH UČENIKA U SREDNJEM I STUDENATA U VISOKOŠKOLSKOM OBRAZOVANJU U ŠKOLSKOJ/ AKADEMSKOJ 2020/2021. GODINI

PRIJAVA NA KONKURS ZA STIPENDIRANJE TALENTOVANIH UČENIKA U SREDNJEM I STUDENATA U VISOKOŠKOLSKOM OBRAZOVANJU U ŠKOLSKOJ/AKADEMSKOJ 2020/21. GODINI

Senaid Memić

Ilidža