„Dani domaćih proizvoda“ od 15. oktobra kod „Krajiške kuće“15.10.2020.

Svečano otvaranje ove manifestacije počinje danas u 15.00 časova

Manifestacija „Dani domaćih proizvoda – Banja Luka 2020”, biće svečano otvorena u danas 15. oktobra u 15.00 časova, na platou ispred “Krajiške kuće”, najavljeno je iz Centra za razvoj poljoprivrede i sela.

• Ovu manifestaciju organizujemo sa ciljem promocije domaćih autentičnih poljoprivrednih proizvoda i podsticanja razvoja domaće poljoprivredne proizvodnje. Svakog četvrtka i petka, od 15. oktobra do 13. novembra, u periodu od 15.00 do 18.00 časova, na platou ispred “Krajiške kuće” će se predstavljati domaći poljoprivredni proizvođači, gdje će građani imati priliku da degustiraju i po sajamskim cijenama kupe domaće proizvode – kažu u Centru za razvoj poljoprivrede i sela.

U okviru “Dana domaćih proizvoda“ biće organizovani tematski događaji:

• “Slatki dani” – dani meda, prirodnih sokova, likera i slatkih prerađevina – 15. i 16. oktobar;
  • “Gurmanski dani” – dani domaćih delicija (suhomesnati proizvodi, sir, domaći sosovi, namazi, zimnica, pivo) – 22. i 23. oktobar;
  • “Dani zdravog života” – dani zdrave ishrane i prirodne kozmetike u službi ljepote i zdravlja – 29. i 30. oktobar;
  • Dani vina, rakije i tradicionalnih jela – 5. i 6. novembar;
  • Dani hercegovačkih i semberskih proizvoda – 12. i 13. novembar.

Igor Radojičić

Banja Luka

Patriotska liga Srebrenik

Načelnik Ejubović u posjeti Udruženju za traženje zarobljenih i nestalih iz Hadžića