Obilazak radova rekonstrukcije Vrtića "Bulbul" na Bistriku22.10.2020.

TV prilog

Općinski načelnik mr Ibrahim Hadžibajrić sa saradnicima, te predstavnikom izvođača radova i nadzornog organa obišao je radove rekonstrukcije Vrtića "Bulbul" na Bistriku. Zahvaljujući Općini Stari Grad i Ministarstvu za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo nakon više od 25 godina, stanovnicima lijeve obale Miljacke na Bistriku, bit će vraćen Vrtić „Bulbul“, koji je potpuno devastiran tokom agresije na grad Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu. Za njegovu potpunu rekonstrukciju izdvojit će se oko 960.000 KM.

Pogledajte TV prilog.

Ibrahim Hadžibajrić

Stari Grad

Izgradnja zgrade i pristupnog puta OŠ 'Mula Mustafa