U Olimpijskom muzeju Sarajevo počela dvodnevna radionica za mlade14.10.2020.

Vrijednost projekta ove vrste je da njeguje olimpijske vrijednosti, kao i prošlost, sadašnjost i budućnost bosanskohercegovačkog sporta

Znameniti simbol grada, Olimpijski muzej ponovno je mjesto susreta, druženja, edukacije i kreiranja sjajnih priča i uspomena.

Olimpijski komitet BiH u saradnji sa Međunarodnim olimpijskim komitetom danas i sutra u ovom reprezentativnom objektu  održavaju dvodnevnu umjetničku radionicu o temi bogatog olimpijskog naslijeđa.

Na radionici učestvuje 40 talentiranih učenika, koji su podijeljeni u dvije grupe, uz pridržavanje epidemioloških preporuka nadležnih kriznih štabova.

Abdulah Skaka

Sarajevo

Načelnik Hadžibajrić: Izdvojit ćemo 300.000 KM za stipendiranje naših učenika i studenata u 2020/21. školskoj godini

Gradonačelnik Kasumović sa glumcem Muharemovićem: Podrška projektu „Putevi heroja“