Izgradnja teniskog igrališta02.10.2020.

U toku izgradnja teniskog igrališta u Donjem Vakufu

U Donjem Vakufu, na terenu između Sportske dvorane i Mješovite srednje škole, počeli su radovi na izgradnji teniskog igrališta.

Realizacija projekta “Izgradnja teniskog igrališta u Donjem Vakufu” rezultat je saradnje Općine Donji Vakuf i TIKA-e (Republike Turske, Ministarstva kulture i turizma, Turske agencije za saradnju i koordinaciju).

Vrijednost izgradnje igrališta je 114.666 KM, a projekt finansira TIKA.

Općina Donji Vakuf obezbijedila je sve potrebne dozvole kao i potrebne priključke za elektro, vodovodne, telefonske i druge instalacije, istaknuto je na zvaničnoj stranici općinskog načelnika Huse Sušića.

Huso Sušić

Donji Vakuf

Jednoglasno podržan budžet Općine Novi Grad Sarajevo za 2021. godinu u iznosu od 48.817.800 KM

U Kakanj stiže novih 618.500 KM od vodnih naknada