Najljepši poklon svom voljenom gradu09.04.2021.

Najljepši poklon svom voljenom gradu

Tu su nastupili vrhunski animatori iz Party Time BiH tima sa brojnim mađioničarskim čarolijama, klovnovima i maskotama superjunaka, Mirsad Abdagić Kike, Mravko Travko i Latif Moćević, polaznici umjetničkih škola Centra kulture i mladih, Centar za slijepu i slabovidnu djecu i omladinu, Tata i Kira, te je izvedena himna Kantonalne javne ustanove „Dom za djecu bez roditeljskog staranja Sarajevo“.

Kroz ovo neobično putovanje naši najmlađi su osim muzike, plesa i zabave imali priliku vidjeti i edukativne sadržaje prikazane kroz spotove o gradu Sarajevu, Dječijoj nedjelji, te su imali zanimljiv obilazak našeg grada i njegovih znamenitosti sa Malim ambasadorima Sarajeva. Video emisiju koja je prikazana putem zvanične Facebook stranice i Youtube kanala Centra kulture i mladih vodili su karizmatični voditeljski par Mona Muratović i Tarik Džinić. Na ovaj način su učesnici emisije „Sarajevo vas zove“ svojim nastupima dali poseban pečat 6.aprilu - Danu svoga grada.

Srđan Mandić

Centar

Gradonačelnik Istanbula İmamoğlu čestitao izbornu pobjedu Hadžibajrića

Sjećanje na Višegradskoj kapiji: Prve partizanske jedinice oslobodile Sarajevo od fašizma

Ured načelnika: Upriličen svečani prijem za Kakanjku Melihu Šehić, studenticu 6. godine Medicinskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu i hafizu Kur'ana

Načelnik Mandić ponudio Centralnoj banci BiH novu lokaciju za zgradu

Stari Grad: Počela isporuka industrijske soli mjesnim zajednicama

Počela rekonstrukcija društvenog doma u Mjesnoj zajednici Gladovići

Izdvajanja za sport u 2019.g.

Mladi eko-pjesnici podižu glas za vraćanje prirode u njihove živote!

Završni radovi na asfaltiranju 700 metara puta u ulici Bistua Nuova

Po 500 KM za 39 porodica sa troje i više djece od Općine Novi Grad

Podrška obrtima i starim zanatima

Pogledajte TV hroniku Općine Stari Grad za mjesec oktobar