Pogledajte TV hroniku Općine Stari Grad za mjesec oktobar03.11.2020.

U polusatnom TV prilogu upoznajte se sa velikim brojem aktivnosti Općine Stari Grad i općinskog načelnika mr Ibrahima Hadžibajrića u proteklom mjesecu oktobru.

Prošlog mjeseca Općina Stari Grad i općinski načelnik mr Ibrahim Hadžibajrić dobili su veliko priznanje za svoj kvalitetan rad. Prema rezultatima istraživanja inicijative Istinomjer, načelnik Hadžibajrić je načelnik sa najviše ispunjenih obećanja datih građanima, a Općina Stari Grad je, u konkurenciji svih lokalnih samouprava u BiH, ubjedljivo na prvom mjestu po pitanju otvorenosti i transparentnosti. Početkom prošlog mjeseca na Širokači je održan 15-i po redu “Prijem stranaka na otvorenom” Općine Stari Grad, čime je završen obilazak mjesnih zajednica i razgovora sa građanima o tekućim problemima. Općina Stari Grad na poseban se način uključila u međunarodnu akciju pomoći ženama oboljelim od raka dojke „Race for the cure“, a nije zaboravljen ni 01. oktobar Međunarodni dan starijih osoba.

TV hroniku Općine Stari Grad za mjesec oktobar pogledajte ovdje.

Ibrahim Hadžibajrić

Stari Grad

U Domu zdravlja Vogošća počela vakcinacija protiv sezonske gripe

Čestitka Ajnadžića novoizabranom načelniku Mandiću

Građanima je potrebna ambulanta porodične medicine na Višnjiku

U četvrtak druga vanredna sjednica Općinskog vijeća Centar

Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijske pomoći subjektima iz poljoprivredno-prehrambenog sektora

Za obnovu stolarije i uređenje dvorišta na vrtiću Makovi izdvojeno 31.549 KM

Rekonstrukcija Doma zdravlja

Gradonačelnik Helić posjetio firmu „Tursun-prom“

Kik – boks klub “Tigar” Gacko: Dva zlata i jedna bronza na Prvenstvu RS

Virtuelni muzej starih zanata – novost u turističkoj ponudi Sarajeva

Dječiji park u ulici Kemala Kapetanovića 25 u blizini vrtića „Mašnica“ u potpuno novom izdanju

Obilježavamo Globalnu sedmicu poduzetništva 2020.