Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu Svetosavske nagrade10.12.2020.

Grad Trebinje objavio Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu Svetosavske nagrade

Javni pozivi i konkursi

Komisija za nagrade i priznanja Skupštine Grada Trebinja uputila je javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu Svetosavske nagrade.

Svoje prijedloge, osim gradonačelnika i odbornika u Skupštini Grada Trebinja, te organa republičke i Gradske uprave, do 23. decembra mogu poslati udruženja građana i građani, kao i pravna lica.

Svetosavska nagrada, povodom Svetog Save školske slave, biće dodijeljena za doprinos kvalitetnom obrazovanju i vaspitanju, unapređenju vaspitno-obrazovne prakse i razvoju naučnih dostignuća u  obrazovanju i vaspitanju u Trebinju.

Za ovu nagradu mogu konkurisati zaposleni u predškolskim ustanovama, osnovnim i srednjim školama, fakultetima, studentskom i đačkom domu.

Ovo je treći put da se u Trebinju raspisuje javni poziv za Svetosavsku nagradu koja će dobitnicima biti uručena povodom praznika prvog srpskog arhiepiskopa i prosvetitelja Svetog Save.

JAVNI POZIV

Mirko Ćurić

Trebinje

Obavijest za učenike srednjih škola: Općina Kakanj refundira troškove prevoza

Javni pozivi i konkursi

Informacija za zimsko održavanje javnih gradskih ulica, trotoara, lokalnih cesta i nerazvrstanih cesta za period od 15.11.2020. do 15.03.2021. godine

Javni pozivi i konkursi

UNDP: Javni poziv za organizacije civilnog društva

Javni pozivi i konkursi

Konkurs za dodjelu stipendije studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020/2021. godinu

Otvorena izložba fotografija "Žive smo" u Vijećnici

Obilazak poljoprivrednika i stočara iz Starog Grada: Najavljena podrška u vidu podsticaja i mehanizacije

Skaka osudio teroristički napad u Beču i poslao poruku solidarnosti

Grad Tuzla u još jednom projektu energetske efikasnosti, uskoro zamjena postojećih sijalica sa LED rasvjetnim tijelima

U Tuzli počinje topla proba sistema daljinskog grijanja

Počela rekonstrukcija društvenog doma u Mjesnoj zajednici Gladovići

Izdvajanja za sport u 2019.g.

Ozvaničeno pokretanje Poslovnog udruženje Norveška - BIH