Održan radni sastanak na temu poboljšanja rada Covid ambulante u Semizovcu09.12.2020.

U kabinetu načelnika Općine Ilijaš Akifa Fazlića održan je radni sastanak na temu poboljšanja uslova rada Covid ambulante u Semizovcu.

U kabinetu načelnika Općine Ilijaš Akifa Fazlića održan je radni sastanak na temu poboljšanja uslova rada Covid ambulante u Semizovcu, te pripreme aplikacije Općine Ilijaš na Javni poziv UNDP-a za poboljšanje dostupnosti i kvaliteta javnih usluga u općinama i gradovima u FBiH.

Sastanku su pristvovali pored načelnika Općine Ilijaš Akifa Fazlića, direktor Doma zdravlja Ilijaš Nijaz Štitkovac, prim.dr. Almir Pašagić, pomoćnica načelnika u Službi za društvene djelatnosti Sanja Zagorac-Jozić, te predstavnik firme Bosman d.o.o. Predstavnik firme Bosman d.o.o. obezbjedio je donaciju aparata za dijalizu,te je dogovoreno sa rukovodiocima organizacionih jedinica da predlože u okviru zdrastvenog sistema gdje će se isti instalirati.

Donesen je zaključak da će Općina Ilijaš finansirati nabaku jednog kontejnera za potrebe Covid ambulante, finansirati instalaciju video nadzora i nabavku invetara za potrebe Covid ambulante u Semizovcu.

Na sastanku je također izkazana potreba za medicinskom opremom, te će Općina Ilijaš putem ovog Javnog poziva istu nastojati nabaviti.

Akif Fazlić

Ilijaš

Međunarodni aerodrom Sarajevo pridružuje se obilježevanju "Trenutak za Betovena"

Arhitekta Hadžibeganović uručio projekat mosta „Sloboda“ gradonačelniku Imamoviću