Gradsko vijeće Zenica u četvrtak razmatra 12 tačaka dnevnog reda05.04.2021.

Gradsko vijeće Zenica u četvrtak razmatra 12 tačaka dnevnog reda

Osma sjednica Gradskog vijeća Zenica će se održati u četvrtak, 8. aprila 2021. godine, s početkom u 10,00 sati, u Velikoj sali Grada Zenica.

Gradski vijećnici razmatrat će 12 tačaka dnevnog reda.

Neke od njih su: Osnove programa i politike Gradonačelnika u mandatu 2020. - 2024. godine, Plan implementacije projekata u 2021. godini u skladu sa Strategijom razvoja Grada Zenica za period 2012. -  2022. godina, zatim Prijedlog Plana ulaganja u putnu infrastrukturu za 2021. godinu te Prijedlog Plana ulaganja u oblasti vodoprivrede za 2021. godinu.

Prijedlog Rješenja o imenovanju dva člana Izborne komisije Grada Zenica i Inicijativa o preimenovanju Kamberovića mosta u „Most žrtava genocida u Srebrenici“ sa Prijedlogom Rješenja su također na dnevnom redu ove sjednice.

Materijali za predloženi dnevni red nalaze se na web stranici Grada Zenica (www.zenica.ba).

Fuad Kasumović

Zenica

Načelnik Ajnadžić obišao romsko naselje na Gorici

Najljepši poklon svom voljenom gradu