Održan radni sastanak na temu poboljšanja rada Covid ambulante u Semizovcu09.12.2020.

U kabinetu načelnika Općine Ilijaš Akifa Fazlića održan je radni sastanak na temu poboljšanja uslova rada Covid ambulante u Semizovcu.

U kabinetu načelnika Općine Ilijaš Akifa Fazlića održan je radni sastanak na temu poboljšanja uslova rada Covid ambulante u Semizovcu, te pripreme aplikacije Općine Ilijaš na Javni poziv UNDP-a za poboljšanje dostupnosti i kvaliteta javnih usluga u općinama i gradovima u FBiH.

Sastanku su pristvovali pored načelnika Općine Ilijaš Akifa Fazlića, direktor Doma zdravlja Ilijaš Nijaz Štitkovac, prim.dr. Almir Pašagić, pomoćnica načelnika u Službi za društvene djelatnosti Sanja Zagorac-Jozić, te predstavnik firme Bosman d.o.o. Predstavnik firme Bosman d.o.o. obezbjedio je donaciju aparata za dijalizu,te je dogovoreno sa rukovodiocima organizacionih jedinica da predlože u okviru zdrastvenog sistema gdje će se isti instalirati.

Donesen je zaključak da će Općina Ilijaš finansirati nabaku jednog kontejnera za potrebe Covid ambulante, finansirati instalaciju video nadzora i nabavku invetara za potrebe Covid ambulante u Semizovcu.

Na sastanku je također izkazana potreba za medicinskom opremom, te će Općina Ilijaš putem ovog Javnog poziva istu nastojati nabaviti.

Akif Fazlić

Ilijaš

Nastavak projekta uređenja Bijele sobe u znak sjećanja na 1.600 ubijene djece opkoljenog Sarajeva

Načelnik Hadžibajrić ugostio visoku delegaciju Grada/regije Konya