Konkurs za dodjelu stipendije studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020/2021. godinu04.11.2020.

Prijave na konkurs se zaprimaju dvadeset dana, od 03.11. do 24.11. 2020. godine.

Javni pozivi i konkursi

Obavještavamo redovne i samofinansirajuće studente prvog i drugog ciklusa Bolonjskog sistema studiranja na Visokoškolskim ustanovama, da je Ministarstvo za boračka pitanja Zeničko- dobojskog kantona raspisalo Konkurs za dodjelu stipendije studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020/2021. godinu.

Prijave na konkurs se zaprimaju dvadeset dana ( od 03.11. do 24.11. 2020. godine), a obrasci zahtjeva na kojima je navedena potrebna dokumentacija se mogu preuzeti na Šalteru broj l. u Sali Gradske uprave Visoko kao i na web portalu Grada Visoko.

Konkurs za dodjelu stipendija studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020./2021.godinu

OBRAZAC

Mirza Ganić

Visoko