Uskoro ledena ploha na Ilidži28.10.2020.

Potpisan Sporazum o sufinansiranju projekta "Projektovanje izgradnje ledene plohe".

Načelnik Općine Ilidža  prof. dr. Senaid Memić i Adnan Cvijetić, direktor Javnog preduzeća za obavljanje komunalnih i drugih djelatnosti od javnog interesa Općine Ilidža „Ilidža“, u prostorijama Općine Ilidža  27.oktobra 2020. potpisali su Sporazum o sufinansiranju projekta „Projektovanje izgradnje ledene plohe“.

Ukupno investiciono ulaganje u ovaj projekat iznosi 180.000,00 KM, od čega je 150.000,00 KM obezbijeđeno u Budžetu Općine Ilidža za 2020. godinu, a 30.000,00 KM iz sredstava JP „Ilidža“ d.o.o. JP “Ilidža“ d.o.o. provest će postupak javne nabavke kako bi već od ove zime ledena ploha bila spremna za prve klizače. Ledena ploha  bi trebala biti na parkingu RVI kod Velike aleje.

Nermin Muzur

Ilidža

Cycling Rural

Javni poziv: Prijavite se i osvojite 10.000 KM za prvi biznis