Uplaćena novčana sredstva za učenike25.09.2020.

Nakon što je tijekom ljetnih raspusta realizirana škola plivanja, Općina Domaljevac-Šamac nastavlja sa intervencijama prema mladima.

Kao što je ranije objavljeno, općinski načelnik Stjepan Piljić, donio je Odluku o jednokratnoj financijskoj potpori za nabavku školske opreme učenicima Osnovne škole braće Radića Domaljevac i učenicima srednjih škola koji imaju prebivalište na području općine Domaljevac-Šamac za školsku 2020/2021. godinu.

Danas, 25. rujna 2020. godine, izvršene su uplate za sve učenike, temeljem podnešenih prijava po javnom pozivu.

Financijska potpora po jednom učeniku iznosi 200,00 KM. Novčana sredstva uplaćena su za ukupno 220 učenika s područja općine Domaljevac-Šamac, što ukupno iznosi 44.000,00 KM.

Stjepan Piljić

Domoljevac-Šamac

Radio klubu „Novo Sarajevo-E73ENS“ uručena radioamaterska oprema za komunikaciju

Ladies Night