Općinsko vijeće uputilo Ramazansku čestitku13.04.2021.

Općinsko vijeće uputilo Ramazansku čestitku

„Povodom nastupajućeg mjeseca Ramazana, svim vjernicima islamske vjeroispovijesti upućujem iskrene čestitke sa željom da ovaj sveti mjesec dočekaju i provedu u miru, dobrom zdravlju i u krugu svojih najmilijih.Ramazan je najradosniji mjesec u životima muslimana – mjesec posta, ibadeta, milosti i oprosta, ali i mjesec radosti i veselja. Iskoristimo ramazan za ukupnu duhovnu obnovu i preporod, jačanje zajedništva i solidarnosti prema ugroženima.

Želim vam dobro zdravlje i lahak post i da vam mjesec Ramazana donese duhovni mir i istinsku radost.Duboko svjesni situacije sa koronavirusom učinit ćemo sve kako bi se ispoštovale preporuke Islamske zajednice Bosne i Hercegovine u pogledu mogućeg ublažavanja aktuelnih higijensko-epidemioloških mjera, pri čemu će se, prije svega, voditi računa o zaštiti zdravlja svih građana. RAMAZAN ŠERIF MUBAREK OLSUN“, stoji u Ramazanskoj čestitki.

Srđan Mandić

Centar

Potpisani Ugovori o dodjeli sredstava za podršku osnivanju poduzeća i početku poslovanja u okviru projekta kojeg provodi Udruženje trenera CEFE u BiH u saradnji sa Općinom Novo Sarajevo

Čestitka za Dan Oružanih snaga BiH - 1.decembar