Počela podjela kanti za prikupljanje otpada u Butmiru06.11.2020.

U Butmiru u ulici Hipodrom 03.11. počela je podjela kanti za uvođenje dvolinijskog sistema prikupljanja otpada. Domaćinstva će dobiti po jednu crnu i jednu žutu kantu. Crna kanta je namijenjena za odlganje kućnog otpada, a žuta kanta za reciklažni otpad (papir, karton, plastična, metalna, staklena ambalaža).
Nabavku ukupno 1600 kanti (800 crnih i 800 žutih) u potpunosti izvršila je Općina ilidža. Zapremina kanti je 120 litara i bit će podijeljene individualnim stambenim objektima na području Općine ilidža u Mjesnim Zajednicama Hrasnica I, Hrasnica II, Butmir i Sokolović Kolonija.

Nermin Muzur

Ilidža

Nastavak realizacije projekta proširenja kanalizacione mreže

U TOKU RADOVI NA ASFALTIRANJU PARKING PROSTORA U NASELJU VITKOVIĆI