OIK: Obavijest o akreditiranju izbornih posmatrača30.10.2020.

Općinska izborna komisija Stari Grad obavještava političke subjekte koji su izvršili svoju ovjeru kod Centralne izborne komisije BiH za učešće na lokalnim izborima..

Općinska izborna komisija Stari Grad obavještava političke subjekte koji su izvršili svoju ovjeru kod Centralne izborne komisije BiH za učešće na lokalnim izborima 15.11.2020.godine za Općinu Stari Grad Sarajevo, da u skladu sa Uputstvom o uslovima i procedurama za akreditiranje izbornih posmatrača u BiH, rok za podnošenje zahtjeva za akreditiranje izbornih posmatrača ističe 31.10.2020. godine u 16,00 sati.

Imajući u vidu navedeno, Centar za birački spisak Općine Stari Grad Sarajevo, kancelarija br. 111, objekat A, radit će na dan 31.10.2020. godine do 16,00 sati. Sve potrebne informacije mogu se dobiti putem telefona 033/282 391.

Obavještenje Općinske izborne komisije Stari Grad pročitajte ovdje.

Ibrahim Hadžibajrić

Stari Grad

Osvjetljavanjem objekata u pink boju započet mjesec borbe protiv karcinoma dojke

Općina Jablanica se priključila "Inicijativi za zeleniju i održivu budućnost"