Informacija: Jesenja akcija čišćenja i uređenja grada počinje danas28.10.2020.

Kako je iz preduzeća AD „Komunalno“ Trebinje saopšteno, jesenja akcija čišćenja i uređenja grada ove godine biće obavljena u periodu od 28. oktobra do 7. novembra.

Zbog epidemiološke situcije, jesenja akcija sprovodiće se u djelimično izmijenjenom režimu. Težište aktivnosti biće stavljeno na prikupljanje kabastog otpada, biootpada, opalog lišća, smeća iz rijeka, kao i na nastavak redovnog održavanja i čišćenja užeg i šireg gradskog jezgra.

U akciji čišćenja biće obuhvaćene sve mjesne zajednice, gdje će biti instalirani punktovi sa kontejnerima od 5m3 za odlaganje otpada.

Za više informacija o odvozu otpada, građani se u navedenom periodu mogu obratiti Komunalnom preduzeću na sljedeće brojeve telefona: 065-395-554 i 065-362-993.

Mirko Ćurić

Trebinje

''INICIJATIVE ZA ZELENIJU I ODRŽIVIJU BUDUĆNOST''

USKORO Asfaltiranje i uređenje Zdene