Regulisanje rada trgovinskih, zanatskih i drugih objekata i službi02.10.2020.

Zaključak

U cilju prevencije širenja virusa COVID 19 na području opštine Donji Žabar, te zaštite i spašavanja stanovništva do 28.09.2020. zabranjuju se sva javna okupljanja u grupama većim od 50 osoba, ograničava se radno vrijeme trgovinama i ugostiteljskim objektima na period od 06 do 24 sata.

Dozvoljene su sportske manifestacije i takmičenja bez prisustva publike uz poštovanje svih epidemioloških mjera propisanih od strane Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske.

Pero Pavlović

Donji Žabar

VAŽNO! VAŽNO! Provjerite da li se Vaša kuća, stan ili firma nalaze na području koji je izloženo riziku od poplava, klizišta ili drugih opasnosti, predstavljamo DRAS sistem razvijen u okviru Zajedničkog programa Vlade Švicarske i Ujedinjenih nacija pod nazivom „Smanjenje rizika od katastrofa za održivi razvoj u Bosni i Hercegovini”

Građani se Inspektoratu Općine Centar mogu obratiti i putem Vibera

Skoro sve mjesne zajednice u potpunosti obasjane javnom rasvjetom

U Tuzli počinje topla proba sistema daljinskog grijanja

Program utroška sredstava iz Budžeta Općine Kakanj za podsticaj razvoja poduzetništva i obrta za 2021. godinu

Virtuelni muzej starih zanata – novost u turističkoj ponudi Sarajeva

Mladi eko-pjesnici podižu glas za vraćanje prirode u njihove živote!

Od sutra radno vrijeme Općine Centar od 7,30 do 16 sati

Centar za omladinski razvoj „PRONI“ provodi istraživanje o položaju mladih u BiH

Novi mamograf za JZU "Kantonalna bolnica Goražde"

Izgradnja Edukacijsko-rehabilitacijskog centra za djecu i mlade s poteškoćama u razvoju