U TOKU RADOVI NA ASFALTIRANJU PARKING PROSTORA U NASELJU VITKOVIĆI20.10.2020.

Program uređenja grada i prigradskih naselja za 2020. godinu

U sklopu Programa uređenja grada i prigradskih naselja za 2020. godinu koji je usvojilo Gradsko vijeće Grada Goražda, ovih dana intenzivno se radi na uređenju našeg Grada. U okviru pomenutog Programa  izvršeno je asfaltiranje određenih ulica i parking prostora, a danas su počeli i radovi na asfaltiranju parking prostora u naselju Vitkovići.

Nosioc radova je goraždanska firma Goraždeputevi d.d., a ovim projektom nakon što su prethodno postavljeni ivičnjaci i uređen prostor, planirano je asfaltiranje parking prostora čija je ukupna vrijednost 49.761,40 KM.

I u narednim danima nastavljaju se aktivnosti i projekti u sklopu Programa uređenja grada i prigradskih naselja za 2020. godinu i Programa uređenja puteva i putnih komunikacija na području grada Goražda za 2020. godinu i kojima će naš grad dobiti mnogo ljepši i urbaniji izgled.

Ernest Imamović

Goražde

Počela rekonstrukcija društvenog doma u Mjesnoj zajednici Gladovići

Privrednicima u Starom Gradu umanjene zakupnine u narednih šest mjeseci