Saradnja mještana i Grada Visoko: Izgrađeno dječije igralište u naselju Bradve04.11.2020.

Grad Visoko zajedno sa mještanima naselja Bradve učestvovao je u projektu izgradnje dječijeg igrališta u naselju Bradve.

Ovim projektom postojeći neuređeni teren pretvoren je u dječije igralište, te postavljeno više sprava za igru djece od 3-12 godina. Izgradnjom dječijeg igrališta su se poboljšali uvjeti života stanovnika za djecu ovog naselja te je osigurao dodatni sadržaj za igru, druženje i učenje, kao i sigurno okruženje.

Omogućeno je kvalitetno provođenje vremena na otvorenom za djecu i mlade u cilju aktivnijeg i zdravijeg načina života. Grad Visoko će i u narednom period planirati realizaciju i podržati projekte izgradnje dječijih igrališta na području cijelog grada.

Mirza Ganić

Visoko

Rekonstrukcija ulice Bistua Nuova ulazi u završnu fazu

Nova LED rasvjeta na parkiralištima u naseljima Dobrinja, Alipašino Polje i Otoka