Magično putovanje za najmlađe koje je spremio Centar kulture i mladih počinje večeras06.04.2021.

Kompletan program biće organizovan u formi video emisije, koja će biti premijerno emitovana u utorak, 6. aprila od 18 sati putem YouTube i Facebook kanala Grada Sarajeva, JU „Centar kulture i mladih“ te Malih ambasadora Sarajeva.

Od sadržaja koji će biti emitovan izdvajamo nastupe vrhunskih animatora iz „Party Time BiH“ tima sa mnogobrojnim mađioničarskim čarolijama, klovnovima i maskotama superjunaka, zatim Mirsada Abdagića Kiketa, Mravka Travka i Latifa Močevića, umjetničke škole „Centra kulture i mladih“, Centra za slijepu i slabovidnu djecu i omladinu, Tatu i Kiru, spotove o gradu Sarajevu, Dječijoj nedjelji, himnu KJU „Dom za djecu bez roditeljskog staranja Sarajevo“, obilazak grada i njegovih znamenitosti sa Malim ambasadorima Sarajeva.

Srđan Mandić

Centar

Utvrđeni rezultati Lokalnih izbora u BiH

Direktor GPBiH Zoran Galić i gradonačelnik Bihaća Šuhret Fazlić održali sastanak