Gradsko vijeće Zenica u četvrtak razmatra 12 tačaka dnevnog reda05.04.2021.

Gradsko vijeće Zenica u četvrtak razmatra 12 tačaka dnevnog reda

Osma sjednica Gradskog vijeća Zenica će se održati u četvrtak, 8. aprila 2021. godine, s početkom u 10,00 sati, u Velikoj sali Grada Zenica.

Gradski vijećnici razmatrat će 12 tačaka dnevnog reda.

Neke od njih su: Osnove programa i politike Gradonačelnika u mandatu 2020. - 2024. godine, Plan implementacije projekata u 2021. godini u skladu sa Strategijom razvoja Grada Zenica za period 2012. -  2022. godina, zatim Prijedlog Plana ulaganja u putnu infrastrukturu za 2021. godinu te Prijedlog Plana ulaganja u oblasti vodoprivrede za 2021. godinu.

Prijedlog Rješenja o imenovanju dva člana Izborne komisije Grada Zenica i Inicijativa o preimenovanju Kamberovića mosta u „Most žrtava genocida u Srebrenici“ sa Prijedlogom Rješenja su također na dnevnom redu ove sjednice.

Materijali za predloženi dnevni red nalaze se na web stranici Grada Zenica (www.zenica.ba).

Fuad Kasumović

Zenica

Započela izgradnja spomen-obilježja „Lasta“

Ozvaničeno pokretanje Poslovnog udruženje Norveška - BIH