Otvorena zimska sezona na Bjelašnici i Igmanu14.12.2020.

Zimska sezona na Bjelašnici i Igmanu otvorena je 12. decembra.

Zimska sezona na Bjelašnici i Igmanu otvorena je 12. decembra, a kako najavljuju iz preduzeća ZOI ‘84, zbog pandemije neće biti posebnog programa kao prethodnih godina.

- Ali zabave neće nedostajati. Pozivamo građane da iskoriste priliku za boravak na čistom planinskom zraku. Za sve posjetioce osigurali smo korištenje vertikalnog transporta - kazali su iz ZOI ‘84.

Naglasili su da će uložiti maksimalne napore da pripreme staze za sigurno skijanje.

Na Malom polju na Igmanu sve je spremno i čekaju se snježne padavine. Završen je generalni remont dvosjedne žičare.

Prema informacijama sa kojim raspolažu u ZOI '84, Centrotrans i Gras će osiguravati prijevoz do Bjelašnice prema redu vožnje i rasporedu stajališta koji su objavili na svojim društvenim mrežama.

U zavisnosti od vremenskih uslova, odnosno potrebne količine snijega i niske temperature, KJP ZOI 84 OCS će uložiti maksimalne napore da pripremi staze za sigurno skijanje kako bi ispunili sve ono što se od njih očekuje.

Abdulah Skaka

Sarajevo

TV prilog povodom Dana državnosti

Načelnik Ejubović u posjeti Udruženju za traženje zarobljenih i nestalih iz Hadžića