Potpisan ugovor između Općine Ilijaš i KSBIH08.10.2020.

Općinski načelnik Akif Fazlić, izrazio je veliko zadovoljstvo zbog mogućnosti podrške Općine Ilijaš reprezentativnim selekcijama

Sport

U kabinetu Općinskog načelnika Akifa Fazlića danas 08.10.2020 godine upriličeno je potpisivanje ugovora o finansijskoj podršci Košarkaškom Savezu BiH, u cilju što bolje organizacije utakmica kvalifikacija za Eurobasket 2021/2022 ženske i muške seniorske košarkaške reprezentacije BiH, koje se igraju u novembru ove godine.
Potpisivanju ugovora prisustvovali su načelnik Općine Ilijaš Akif Fazlić, pomoćnica načelnika u Službi za društvene djelatnosti Općine Ilijaš Sanja Zagorac – Jozić i direktor Košarkaškog saveza BiH Samir Avdić.

Općinski načelnik Akif Fazlić izrazio je veliko zadovoljstvo zbog ove mogućnosti podrške Općine Ilijaš našim reprezentativnim selekcijama, a sve u cilju što bolje promocije naših selekcija te samim time i naše države Bosne i Hercegovine. Načelnik je također poželio našim selekcijama mnogo sreće i sportskog uspjeha u daljim reprezentativnim aktivnostima.

Akif Fazlić

Ilijaš

Općina Hadžići pomogla Košarkaški savez BiH sa 5.000 KM

Kik – boks klub “Tigar” Gacko: Dva zlata i jedna bronza na Prvenstvu RS