Ljubiteljima tenisa na raspolaganju četiri natkrivena terena01.12.2020.

Postavljen još jedan balon na Koševu

Sport

Ovim projektom će svim ljubiteljima tenisa tokom zimskih mjeseci biti na raspolaganju četiri natkrivena terena. Na ovaj način se nastavlja ulaganje u infrastrukturu, a sve sa ciljem poboljšanja uslova za sportiste i rekreativce koji koriste pomenute terene.

Da podsjetimo, nakon što je ponovno preuzela upravljanje teniskim terenima JU Centar za sport i rekreaciju je realizovala i nabavku svlačionica koje su opremljene strujom, vodom, ormarićima i kabinama za presvlačenje, te mokrim čvorovima. Sa realizovanim projektima podignut je nivo opremljenosti i samih uslova na sportskim terenima na kojima borave rekreativci i sportisti.

Srđan Mandić

Centar

Odbojkaši Ilidže postigli veliki uspjeh

Značajna pomoć za mlade sportiste iz Starog Grada - TV prilog