Znanje je svjetlost25.09.2020.

Ruksaci i školski pribor za djecu iz socijalno ugroženih porodica

Humanitarna organizacija „Humanity first“ donirala je ruksake sa školskim priborom za djecu iz 50 socijalno ugroženih porodica sa područje općine Fojnica.

Ova donacija uručena je danas učenicima u Općini Fojnica, a prisustvovali su načelnik Sabahudin Klisura i Mufeez Rahmani, predsjednik humanitarne organizacije „Humanity first“.

Načelnik općine Fojnica Sabahudin Klisura iskreno se zahvalio na pomoći školarcima te je iskoristio priliku i u to ime uručio zahvalnicu predsjedniku organizacije Mufeezu Rahmani.

Jako smo zadovoljni saradnjom sa Općinom Fojnica , ovo je naš projekat koji se zove ‘Znanje je svjetlost’ u sklopu kojeg dijelimo školski pribor onoj djeci čiji roditelji nisu u mogućnosti da im obezbjede osnovne stvari. Zato smo tu danas da im pomognemo“, kazao je Mufeez Rahmani, predsjednik humanitarne organizacije „Humanity first“.

Sabahudin Klisura

Fojnica

Radio klubu „Novo Sarajevo-E73ENS“ uručena radioamaterska oprema za komunikaciju

Ladies Night