Znanje je svjetlost25.09.2020.

Ruksaci i školski pribor za djecu iz socijalno ugroženih porodica

Humanitarna organizacija „Humanity first“ donirala je ruksake sa školskim priborom za djecu iz 50 socijalno ugroženih porodica sa područje općine Fojnica.

Ova donacija uručena je danas učenicima u Općini Fojnica, a prisustvovali su načelnik Sabahudin Klisura i Mufeez Rahmani, predsjednik humanitarne organizacije „Humanity first“.

Načelnik općine Fojnica Sabahudin Klisura iskreno se zahvalio na pomoći školarcima te je iskoristio priliku i u to ime uručio zahvalnicu predsjedniku organizacije Mufeezu Rahmani.

Jako smo zadovoljni saradnjom sa Općinom Fojnica , ovo je naš projekat koji se zove ‘Znanje je svjetlost’ u sklopu kojeg dijelimo školski pribor onoj djeci čiji roditelji nisu u mogućnosti da im obezbjede osnovne stvari. Zato smo tu danas da im pomognemo“, kazao je Mufeez Rahmani, predsjednik humanitarne organizacije „Humanity first“.

Sabahudin Klisura

Fojnica

Fakultetu političkih nauka Općina Centar donirala 8.000 maraka

Podjela školske opreme

Alumni Prce bošnjačke gimnazije: Kakvo obrazovanje trebamo?

Nakon 28 godina otvorena su vrata Olimpijskog muzeja u Sarajevu, vrpcu presjekao Princ Albert II od Monaka

Stabilnije vremenske prilike pogoduju zamjeni instalacija iz tri pravca

Grad Tuzla osvojio oko milion KM iz EU IPA programa za uređenje izletišta Ilinčica

Uskoro završetak radova na izgradnji stajališta u Ulici Patriotske lige

Objavljen javni poziv za prijave na konkurs „Čiji je to grad?“

Vodovodna mreža

Po 500 KM za 39 porodica sa troje i više djece od Općine Novi Grad

Svečano otvorena školska dvorana u Kaloševiću

Direktor GPBiH Zoran Galić i gradonačelnik Bihaća Šuhret Fazlić održali sastanak