Pogledajte TV prilog sa potpisivanja Ugovora o finansijskoj pomoći Udruženju penzionera Stari Grad07.04.2021.

Općina Stari Grad pružit će značajnu finansijsku podršku radu Udruženja penzionera Stari Grad u 2021. godini. Ugovor o namjenskom grantu potpisali su općinski načelnik mr Ibrahim Hadžibajrić i predsjednik Udruženja penzionera Stari Grad Kasim Halak.

Saznajte više u TV prilogu.

Ibrahim Hadžibajrić

Stari Grad

U Općini Centar održan sastanak na temu prestanka mandata izabranim zvaničnicima na lokalnom nivou

Održana 62 sjednica Skupštine opštine Rogatica