Pogledajte TV hroniku Općine Stari Grad za mjesec mart06.04.2021.

U posebnoj TV emisiji predstavljene su najvažnije aktivnosti koje je realizovala Općina Stari Grad, predvođena općinskim načelnikom mr Ibrahimom Hadžibajrićem, u toku mjeseca marta. Preovladavaju akcije pomoći institucijama i građanima u jeku pandemije korona virusa.

Općinski načelnik mr Ibrahim Hadžibajrić i vd generalne direktorice JU „Domovi zdravlja KS prim.dr. Amela Kečo potpisali su Sporazum o načinu i uslovima vršenja poslova zaštite i spašavanja iz nadležnosti Službe za medicinsku pomoć na području Starog Grada. Ovo je posebno važno u vremenu pandemije korona virusa jer podrška naše lokalne zajednice Domu zdravlja, a time indirektno i pacijentima, je od velikog značaja. Općina Stari Grad u toku mjeseca marta obavezala se i za finansijsku pomoć Udruženju ‘Srce za djecu oboljelu od raka’, a također obezbijedila je i stipendije učenicima iz Starog Grada koji su se odlučili za deficitarna zanimanja kao što su: keramičar, podopolagač, tapetar, mesar i slično.

Opširnije o ovim temama se informišite u martovskoj TV hronici Općine Stari Grad.

Ibrahim Hadžibajrić

Stari Grad

Grad Bihać potpisao Deklaraciju "Grad/Općina bez brana"

Utvrđeni rezultati Lokalnih izbora u BiH