Upis na kurs digitalnog marketinga u Centru kulture i mladih31.03.2021.

Upis na kurs digitalnog marketinga u Centru kulture i mladih

S obzirom na trenutnu nepovoljnu epidemiološku situaciju pohađanje kursa je omogućeno i putem online platforme. Cilj kursa je upoznati polaznike sa osnovama digitalnog marketinga i načinima vođenja privatnih i poslovnih profila na svim društvenim mrežama, uz kreiranje logotipa, sadržaja i reklama svih vrsta, uz praćenje najnovijiih trendova marketinga.

Kurs je namijenjen polaznicima svih generacija. Trajanje kursa je šest sedmica, a predavač je Vedad Borovac. Nakon obuke, kandidati će savladati osnove ovog brzorastućeg nivoa oglašavanja, steći marketinške vještine i znati ih uspješno primijeniti prilikom kreiranja vlastitih sadržaja.

Edukacija mladih će se sastojati od nekoliko faza:

- Upoznavanje sa digitalnim marketingom

- Kreiranje logotipa

- Kreiranje Facebook stranice i vođenje Facebook kampanje - Kreiranje i modifikovanje web sajtova putem wordpressa i divi-a

- Pokretanje Google kampanje i kreiranje Google reklama

- Vođenje Instagram kampanje.

Po završetku ciklusa svim polaznicima će biti podijeljene diplome validne na tržištu rada. Kurs počinje od mjeseca aprila, a svi kandidati će biti blagovremeno obaviješteni o terminima održavanja nastave. Više informacija o kursu je moguće dobiti na www.centarkulture.ba/kursevi-i-skole/ ili e-mailom info@centarkulture.ba kao i na sljedeće brojeve telefona:+387 33 23 25 94, +387 33 23 25 95.

Srđan Mandić

Centar

Edukativnim predavanjem za osnovce obilježen 15.oktobar – Dan bijelog štapa

Aprilski upisni rok za prvačiće prilagođen epidemiološkoj situaciji