Ured načelnika: Upriličen prijem za predsjednika Savjeta Mjesne zajednice Tršće Mustafu Subašića09.01.2021.

Gost u uredu načelnika Općine Kakanj danas je bio predsjednik Savjeta Mjesne zajednice Tršće Mustafa Subašić.

Na sastanku se razgovaralo o planovima daljeg unapređenja kvaliteta života mještana Tršća, o prioritetima za ulaganja za budući period, o aktuelnim izazovima s kojima se susreću mještani pomenute mjesne zajednice i sličnim temama.

Podsjetimo, načelnik Bajtarević je pokrenuo širok krug razgovora i konsultacija s predstavnicima kakanjskih mjesnih zajednica.

Cilj načelnika je direktno s terena dobiti informacije o potrebama, problemima i izazovima s kojima su susreću mještani u kakanjskim mjesnim zajednicama, te saznati njihove poglede na prioritete u pogledu poboljšanja kvaliteta života, kao i stepen pripremljenosti projekata za apliciranje prema budžetskim programima.

Načelnik je naglasio važnost mjesnih zajednica kao oblika organizacije koji je najbliži građanima, koji stalno osluškuje stavove i mišljenja građana i koji najbolje poznaje potrebe, probleme i prioritete u svom neposrednom okruženju.

Mirnes Bajtaraveć

Kakanj

Skaka osudio teroristički napad u Beču i poslao poruku solidarnosti

Prijm stranaka na otvorenom

Jasmin Imamović: Ovo je priznanje za sve nas

Ured načelnika: Upriličen svečani prijem za Kakanjku Melihu Šehić, studenticu 6. godine Medicinskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu i hafizu Kur'ana

Privreda

Poslovna prilika: Virtuelni svjetski sajam namještaja i uređenja enterijera

Podjela školske opreme

Održan radni sastanak na temu poboljšanja rada Covid ambulante u Semizovcu

Reakcija načelnika Općine Ilidža

Javni pozivi i konkursi

Objavljen javni poziv za prijave na konkurs „Čiji je to grad?“

Irfan Hozo obilježava 40 godina rada: Otvorena izložba "Portreti grada"

Donacije

Nastavak podrške građanima: Porodica Mujanović dobila sredstva za nabavku hrane za stoku

Izgradnja hidrofleks stanice na Kromolju i kanalizacije u Ulici Borak plaćena, ViK treba da izvede radove