Završeni radovi na asfaltiranju puta u naselju Čekrekčije05.11.2020.

Izvođenje svih radova vrši se prema propisanim zakonskim regulativama i tehničkim uslovima za građenje.

Služba za lokalni ekonomski razvoj, komunalne poslove, zaštitu okoline i javne nabavke Grada Visoko provela je postupak javne nabavke za radove na rekonstrukciji puta Čekrekčije.

U okviru ugovorenih radova izvršen je iskop postojeće kolovozne konstrukcije u dužini oko 425 metara i valjanje podtla, te izrada nosivog sloja od tamponskog materijala sa razastiranjem i valjanjem.

Uslijedilo je asfaltiranje puta asfaltom BNHS 16 debljine 8 cm i izrada bankina od tamponskog materijala.

Mirza Ganić

Visoko

Mališani Kromolja dobili novo igralište

Saradnja mještana i Grada Visoko: Izgrađeno dječije igralište u naselju Bradve