Obavijest za učenike srednjih škola: Općina Kakanj refundira troškove prevoza05.11.2020.

Obavijest za učenike srednjih škola: Općina Kakanj refundira troškove prevoza.

Javni pozivi i konkursi

Obavještavamo učenike srednjih škola sa područja općine Kakanj da mogu podnijeti zahtjev za refundaciju troškova prevoza učenika za oktobar 2020. godine.

Obrazac zahtjeva se može preuzeti u šalter-sali Općine Kakanj. Na obrascu zahtjeva je navedeno koju dokumentaciju učenik treba priložiti.

Isplata za oktobar vršit će se na osnovu cjenovnika mjesečnih karata prevoznika.

Za mjesec novembar i naredne mjesece isplata će se vršiti na osnovu dokaza o kupljenim mjesečnim kartama (fiskalni račun).

U saradnji sa srednjim školama vršit će se provjera  spiskova učenika koji pohađaju srednje škole na području općine Kakanj.

Zahtjev za refundaciju se može podnijeti u roku od 15 dana od dana objave obavještanja o refundaciji troškova prevoza.

Mirnes Bajtaraveć

Kakanj

Javni pozivi i konkursi

Konkurs za dodjelu stipendije studentima - braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2020/2021. godinu