Izgradnja Edukacijsko-rehabilitacijskog centra za djecu i mlade s poteškoćama u razvoju28.10.2020.

Izgradnju i realizaciju ovog projekta podržao je Ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske a voditeljica projekta je Draženka Prlić.

U ponedjeljak je održana proširena sjednica Školskog odbora Osnovne škole fra Stipana Vrljića Sovići.

Školski odbor je dao suglasnost za izgradnju Edukacijsko-rehabilitacijskog centra za djecu i mlade s poteškoćama u razvoju.

Edukacijsko-rehabilitacijski centar bi trebao biti izgrađen na zemljištu osnovne škole u Sovićima.

Svrha izgradnje ovog centra je dnevno zbrinjavanje djece i mladih s poteškoćama u razvoju uz pružanje usluga rehabilitacije te njihovu socijalnu uključenost u zajednicu.

Ljubo Grizelj

Grude

Obilazak radova rekonstrukcije Vrtića "Bulbul" na Bistriku

Mali biznisi: Četrdeset novih radnih mjesta pokrenuto uz podršku Općine Novi Grad