Održana manifestacija “Visočki poljoprivredno – prehrambeni proizvodi”26.10.2020.

Generalni pokrovitelj manifestacije je Grad Visoko, a medijski partner Radio-televizija Visoko.

u petak, 23. oktobra ispred Kulturnog centra Altindag održana je manifestacija “Visočki poljoprivredno – prehrambeni proizvodi”.

Uz pridržavanje svih propisanih sanitarno-higijenskih mjera zaštite od COVID-19, u znatno manjem ograničenom obimu od 20 postavljenih štandova održana je jednodnevna manifestacija i promocija poljoprivredno-prehrambenih proizvoda.

Gradonačelnica Babić zajedno sa saradnicima obišla je prodajne štandove, razgovarala sa izlagačima o trenutnom stanju i potrebama malih obrtnika kako bi u budućnosti mogli poboljšati podršku i usmjeriti je našim obrtnicima i poljoprivrednim proizvođačima.

Napominjemo, za potrebe održavanja manifestacije prethodno je izvršeno čišćenje i dezinfekcija prostora ispred KC Altindag u Prijekom, dezinfekcija prodajnih štandova.

Ispoštovane su sve mjere vezane za minimalni razmak između štandova kako je mjerama i preporukama definisano vezano za rad pijaca i tržnica.

Press Grada Visoko

Mirza Ganić

Visoko

Načelnik Hadžibajrić uputio čestitku povodom Dana državnosti