Rekonstruisani most kralja Aleksandra u Zvorniku02.10.2020.

8. septembra 2020

Most kralja Aleksandra I Karađorđevića, nakon jednogodišnje obnove, otvoren je za pješake u petak, 28. avgusta 2020.

Radovi su uključivali revitalizaciju čelične i cestovne konstrukcije mosta i obnovu rasvjete. Ugovor sa izvođačem radova "Enikon gradnja" potpisan je u avgustu 2019. godine.

Obnovu mosta finansirali su Vlada Republike Srbije sa 600.000 eura i grad Zvornik sa 750.000 KM.

U narednom periodu biće urađena dekorativna rasvjeta, a u toku su pregovori između dvije zemlje o budućem izgledu graničnog prijelaza, koji bi trebao biti integriran. Most kralja Aleksandra I Karađorđevića pušten je u saobraćaj 12. januara 1930. godine, a izgrađen je sredstvima SHS Krljevina i kralja Aleksandra kao njegova zadužbina.

Zoran Stevanović

Zvornik

Rekonstrukcija Doma zdravlja

Sufinansiranje stanova

Izgradnja teniskog igrališta

Programom prekvalifikacije radnika za deficitarna zanimanja omogućena obuka i zaposlenje za 43 nezaposlene osobe

U Kakanj stiže novih 618.500 KM od vodnih naknada

Izdvajanja za sport u 2019.g.

Dodijeljene sredstva za razvoj poduzetničke inicijative

Hitne popravke na objektima kolektivnog stanovanja: Obnovljena fasada zgrade u Gandijevoj 5, na Dobrinji

Novi asfalt od Abdića do Šekovića

Prvi slučaj reinfekcije COVID 19