Upriličen prijem za dobitnike priznanja na Izboru najboljih sportista i sportskih organizacija općine Kakanj za 2020. godinu05.04.2021.

Sport

Načelnik Općine Kakanj Mirnes Bajtarević danas je upriličio svečani prijem za dobitnike priznanja na Izboru najboljih sportista i sportskih organizacija općine Kakanj za 2020. godinu.

Na prijemu načelnik Bajtarević je još jednom čestitao dobitnicima priznanja, te im zahvalio za sve što čine kako bi se na sportskim terenima pronosio lijep glas o kakanjskom sportu i općenito o Kaknju.

Bila je to i prilika da načelnik sa nagrađenim sportistima razmijeni mišljenja, poglede i stavove na razvoj kakanjskog sporta u budućem periodu.

Mirnes Bajtaraveć

Kakanj

Sport

Deveti turnir u odbojci za žene "Ilidža Volleyball Cup 2020"