Odobrena poticajna sredstva za 104 fizička lica (obrtnika) i sredstva su uplaćena na transakcijske račune obrtnika11.12.2020.

Po okončanom postupku poticajna sredstva su odobrena za 104 fizička lica.

Obavještavamo fizička lica (obrtnike) da je okončan postupak po Javnom pozivu za odobravanje i dodjelu poticajnih sredstava fizičkim licima koja obavljaju privrednu djelatnost, a u svrhu ublažavanja posljedica uzrokovanih pandemijom korona virusa na području grada Visoko.

Po okončanom postupku poticajna sredstva su odobrena za 104 fizička lica (obrtnika) i sredstva su uplaćena na transakcijske račune obrtnika.

Mirza Ganić

Visoko

448 najugroženija penzionera dobila po 50 KM od Općine Centar

Općina Stari Grad povodom Uskrsa uručila prehrambene pakete Franjevačkom samostanu svetog Ante za njihove korisnike