Rekonstrukcija četiri kraka lokalnog puta u MZ Pehare08.12.2020.

Vrijednost radova iznosi 48.309,30 KM, isti su povjereni firmi "Komgrad-Ze" iz Zenice.

Gradska uprava nastavlja realiziranje brojnih infrastrukturnih projekata na području Zenice. Među naseljima gdje su u toku građevinski radovi su Pehare.

Zemljeni radovi na rekonstrukciji četiri kraka lokalnog puta započeli su koncem protekle sedmice, a polaganje asfalta u dužini od 330 metara očekuje se u narednih desetak dana.

Vrijednost radova iznosi 48.309,30 KM, sa PDV-om, a nakon objavljenog javnog poziva isti su povjereni firmi "Komgrad-Ze" iz Zenice.

Fuad Kasumović, gradonačelnik Zenice, još jednom je naglasio kako Gradska uprava, na čelu sa njim, nastavlja sa asfaltiranjem svake mjesne zajednice na području grada.

„Stare, oštećene makadamske puteve zamijenit ćemo novim asfaltom. Građani zaslužuju da imaju normalne uvjete života kakvi dolikuju u 21. vijeku, te da svojim kućama ubuduće idu asfaltom, a ne po blatu što je bila njihova svakodnevnica proteklih dvadesetak godina“, kaže Fuad Kasumović, gradonačelnik Zenice.

Fuad Kasumović

Zenica

Sanirana javna rasvjeta na Trgu oslobođenja – Alija Izetbegović

Načelnik Efendić sa povjerenicima stambenih zgrada obišao sanirane krovove na Alipašinom Polju