Realizovan projekat izgradnje javne rasvjete Kalotići - Paljika04.11.2020.

Grad Visoko putem Službe za lokalni, ekonomski razvoj, komunalne poslove, zaštitu okoline i javne nabavke uspješno je izvršio realizaciju projekta “Izgradnja javne rasvjete od naselja Kalotići do naselja Paljike”.

U okviru izvršenih radova ugrađeno je 1000 metara napojnog kabla, 20 svjetiljki i jedan razvodni ormar. Projekat je uspješno implementiran u suradnji s Mjesnom zajednicom Radovlje, te je u cijelosti realizovan u skladu sa izrađenom projektno-tehničkom dokumentacijom.

Realizacija ovog projekta uveliko poboljšati cjelokupni ambijent, kao i povećati bezbjednost svih učesnika u saobraćaju.

Mirza Ganić

Visoko

Nova LED rasvjeta na parkiralištima u naseljima Dobrinja, Alipašino Polje i Otoka

Gradonačelnica Babić sa saradnicima obišla novoizgrađenu rasvjetu u naselju Poklečići